Žvejybos taisyklės

 1. Didžiajame tvenkinyje žūklė vykdoma balandžio – spalio mėnesiais nuo 6.00 iki 21.00valandos. Pramoginė žvejyba mažuosiuose tvenkiniuose galima nuo 8:00 iki 19:00val.
 2. Kiekvienas pageidaujantis žvejoti, privalo nusipirkti leidimą iš tvenkinį administruojančio darbuotojo.
 3. Nepilnamečiams asmenims be suaugusio priežiūros žvejoti draudžiama.
 4. Vienas žvejys gali žvejoti ne daugiau kaip su dviem meškerėmis (plūdinėmis arba dugninėmis). Kiekviena meškerė turi būti tik su vienu kabliuku. Atsarginių meškerių skaičius neribojamas, bet vienu metu užmestos gali būti tik dvi. Jeigu pageidaujama žvejoti su daugiau, nei dviem meškerėmis, papildomas 1 meškerės mokestis – 12,00EUR už meškerę.
 5. Galima naudoti tik natūrinės kilmės (gyvulinius ir augalinius) masalus bei jaukus.
 6. Kiekvienas žvejys gali laisvai pasirinkti žvejybos sektorių, žvejybai skirtame tvenkinyje, išskyrus pietinę didžiojo tvenkinio dalį.
 7. Sugauta žuvis turi būti laikoma žvejybiniuose tinkleliuose, kurie būtų įmerkti į tvenkinio vandenį. Griežtai draudžiama sverti žuvį tam nepritaikytomis priemonėmis, ją žalojant.
 8. Griežtai draudžiama pagautą žuvį paleisti į tvenkinį be tvenkinio administratoriaus leidimo! Bauda 50,00EUR.
 9. Žvejojant didžiajame tvenkinyje kiekvienam žvejui leidžiama pasiimti ne daugiau kaip 8 kg sugautos žuvies. Žvejojant pirmadieniais 5 kg. Pagavus stambesnį nei 3,50kg. laimikį, privaloma išsikviesti tvenkinio administratorių. Pagauta žuvis yra užfiksuojama, stambios žuvies svoris yra keičiamas smulkesniais karpiais. Už kiekvieną papildomą pagautos žuvies kilogramą reikia primokėti 4,00 EUR.
 10. Pabaigęs žvejybą, kiekvienas žvejys sutvarko žūklės sektorių, kuriame žvejojo.
 11. Baigus žvejybą, privaloma iškviesti tvenkinio administratorių, kuris pasvers sugautą žuvį, viršsvorį paleis atgal į tvenkinį ir priims žvejybos sektorių. (Tel. +370 608 46802 arba +370 650 77437)
 12. Draudžiama žvejyba su tinklais.
 13. Draudžiama tam neskirtose vietose kūrenti laužus (ugnis turi būti kūrenama tik kepsninėse, neišdeginant žolės).
 14. Automobiliai privalo būti palikti sodybos aikštelėje prie restorano.
 15. Žvejai, žvejojantys sodyboje „Karpynė“, turi naudotis tualetais. Tualetai yra: prie lauko rūkyklos, klėtyje (įėjimas tik pro priekines duris).
 16. Esant įtarimui dėl neteisėto žuvies pasisavinimo, dalyvaujant apsaugos darbuotojui arba policijos pareigūnui, gali būti patikrinta transporto priemonė, žvejų kuprinės ir kiti asmeniniai daiktai.
 17. Už bet kokio mąsto vagystę iškviečiant policijos pareigūnus taikoma administracinė atsakomybė.
 18. Užfiksavus vagystę ją įvykdę asmenys viešinami ir daugiau sodybos tvenkiniuose žvejoti nėra pageidaujami.
 19. Draudžiama perduoti žvejybos bilietą kitam asmeniui, pardavinėti sugautą žuvį.
 20. Karantino laikotarpiu būtina dėvėti apsaugines kaukes bei laikytis saugaus atstumo reikalavimų. Pažeidus šiuos reikalavimus pasiliekame teisę nutraukti žūklę negrąžinant mokesčio už žvejybos leidimą.
MŪSŲ KLIENTŲ ATSILIEPIMAI