Vieta nakvynei

Klėties vakarinė dalis

Klėties vakarinėje dalyje rasite spalvingai įrengtus standartinius, dviejų aukštų mini liukso, liukso ar virš vandens kabančius apartamentus
Išsirinkti numerį

Klėties rytinė dalis

Klėties rytinėje dalyje rasite standartinius ir šeimoms ar didesnėms kompanijoms skirtus kambarius
Išsirinkti numerį

Ypatingi pasiūlymai

Kad Jūsų poilsis būtų dar geresnis, sodyba “Karpynė” turi Jums ypatingų pasiūlymų.
Išsirinkti numerį

UAB "Sūkuriškės" teikiamos paslaugos

Restorano meniu

Išskirtinio interjero, erdvus, net iki 400 žmonių talpinantis restoranas, kuriame ypatingas dėmesys skiriamas virtuvės šefo kuriamiems žuvies ir kitiems patiekalams. Čia savo gomurį palepins net patys išrankiausi svečiai.
Peržiūrėti meniu

Konferencijoms, mokymamas ir kitų renginių organizavimui

Restorano erdvė puikiai tiks Jūsų dalykiniams susitikimams, didelėms konferencijoms ar asmeninėms šventėms.
Plačiau

Apgyvendinimas

Vertinantiems ramų poilsį gamtos apsuptyje, visai šalia tvenkinio, įrengta aštuonių kambarių Vila bei nameliai.
Plačiau

Mūsų renginiai

Renginių kalendorius

2024

Artėjantys renginiai

Artėjantys renginiai Visi artėjantys renginiai

Sportui ir pramogoms

Sporto-renginių salė

Sporto – renginių salė puikiai tiks krepšinio, tinklinio ir kitų sporto šakų varžyboms. Salė lengvai gali virsti įspūdinga erdve didelei įmonės šventei, konferencijai ar kitam renginiui iki 1200 žmonių.
Plačiau

Lauko pramogos

Mėgstantiems aktyvų poilsį ir sportą, sodyba „Karpynė“ siūlo gerai praleisti laiką plaukiojant lauke įrengtame baseine, žaidžiant lauko tenisą, tinklinį ar tiesiog bėgiojant tyrame ore, gamtos apsuptyje įrengtuose takuose.
Plačiau

Vidaus pramogos

Norite atsipalaiduoti ar tiesiog gerai praleisti laiką su kolegomis, ar gera draugų kompanija? Sodyba „Karpynė“ siūlo Jums maudynes baseine su povandeninėmis srovėmis, kaskadomis, sūkurinę vonią, garines pirtis, sauną, hamamą ir visų svečių jau pamėgtą pramogą – boulingą.
Plačiau

Verslo renginiai

Konferencijoms

Rengiate konferenciją, seminarą, susitikimą gaminių ar paslaugų pristatymą? „Karpynė“ siūlo Jums įvairaus dydžio sales, talpinančias 200 ir daugiau žmonių, su visa reikiama įranga.
Plačiau

Įmonių vakarėliams

Sodybos “Karpynė” komanda visada pasiruošusi surengti neužmirštamą Jūsų įmonės vakarėlį ar šventę. Atsižvelgiant į Jūsų organizuojamą renginį pasiūlysime Jums erdves ir pasirūpinsime visais Jūsų šventiniais rūpesčiais.
Plačiau

Įmonių lauko renginiams

Sodyba „Karpynė“ puiki vieta rengti įmonių vasaros šventes ar spartakiadas. Didesnė nei 20 ha teritorija gamtos ir tvenkinių apsuptyje, gera kompanija, smagūs užsiėmimai, muzika, pramogos – viskas ko reikia geram vasaros renginiui.
Plačiau

Asmeninėms šventėms

Vestuvėms

Jūsų svarbiausiai gyvenimo šventei – vestuvėms, sodyba „Karpynė“ siūlo net keletą erdvių. Didelę patirtį turinti komanda pasirūpins, kad Jūsų vestuvių šventė būtų nepriekaištinga.
Plačiau

Jubiliejams

Ieškote kur surengti savo gimtadienio šventę ar jubiliejų? Sodyba „Karpynė“ siūlo Jums erdves, kuriose suorganizuos nedidelį šeimos pasisėdėjimą ar didžiulę, įspūdingą šventę.
Plačiau

Krikštynoms

Sodyba „Karpynė“ kviečia švęsti krikštynas net 6 skirtingose erdvėse. Didelę patirtį turinti komanda pasirūpins, kad Jūsų šventė būtų nepriekaištinga.
Plačiau
MŪSŲ KLIENTŲ ATSILIEPIMAI